برنامه وفاداری

این سیستم مدیریت توسعة فرآیند وفاداری در فروشگاه‌های زنجیره­ای است. یک سیستم با نام تجاری شما  که توسط خدمات گروه کارتهای اعتباری ایران ارائه می‌شود.‌

ویژگی‌های اصلی توسعة وفاداری فروشگاه‌ها کدامند؟

·     نخستین مراحل گسترش وفاداری مشتریان یقیناً در فروشگاه‌ها شکل می‌گیرد، ثبت اطلاعات مشتریان و خرید آنان، شیوة شناخته ‌شده‌ای برای شناسایی و وفاداری هر مشتری است و در  فعالیت‌های تجاری، در سطح وسیعی کاربرد دارد، روشهای وفاداری در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مکانیزه شده است، شیوه‌های به کارگرفته ‌شده برای اجرای فرآیند وفاداری در فروشگاه‌ها، مانند شیوه‌های مورد استفاده در سایر فعالیت‌های بازرگانی است، با این حال یکی از ویژگی‌های گسترش وفاداری در زمینة فروشگاههای زنجیره­ای این است که این امر اغلب به یک نقطة فروش واحد مربوط می‌شود. فروش کالا یا خدمات به مشتری محدود است و پیاده‌سازی فرآیند وفاداری ­می­تواند به  یک مجموعه واحد منحصر گردد.

انواع کارت؟

·     کارتهای هدیه: این کارتها به صورت کارتهای پیش پرداخت هستند و می­تواند در مقابل پرداخت وجه شارژ شوند و قابلیت خرید از مجموعه فروشگاهی را داشته باشند. معمولاً کارتهای هدیه قابلیت افزایش توان خرید را دارند، مثلاً مشتریان به ازای دریافت کارت هدیه­ای به مبلغ 100 هزار تومان قابلیت خرید 110 هزار تومان را دارند، این کارتهای هدیه می­توانند مشمول اجناس خاصی گردند که مجموعه مشخص میکند و یا شامل تمامی اجناس فروشگاه گردند.

·     کارتهای وفاداری/امتیازی: این کارت در ابتدا و پس از خرید مشتری به وی تسلیم می­شود و امتیاز خرید وی در آن ثبت می­شود و از روز بعد به محض اینکه امتیازات وی قابل تبدیل به واحدهای 10 هزار ریالی باشد، به اعتبار قابل استفاده در مجموعه فروشگاهی تبدیل شده و مشتری میتواند از آن برای تهیه کالا استفاده نماید. این کارتها می­توانند به صورت گروه­های متفاوت با سطوح مختلف امتیاز طراحی و اجرا گردند، مانند کارتهای عادی، نقره­ای، طلائی و ... که هر یک دارای خواص متفاوتی هستند.

·     کارتهای اعتباری: برای مشتریان خاص و دارای اعتبار نزد فروشگاه می­توان کارتهای اعتباری در نظر گرفت. این مشتریان بعد از خرید و طی سررسیدهای مشخص وجوه خریداری شده را پرداخت می­نمایند، سیستم ما می­تواند برای هرکارت، اعتبار مختلفی را در نظر گرفته  و در سررسیدهای مشخص صورتحساب صادر و وجوه خریداری شده و دریافت شده را مدیریت نماید.

 


عملکرد کارتهای امتیازی/وفاداری چگونه است؟

·         کارت امتیازی به مشتری به صورت رایگان و با در مقابل دریافت وجه داده می‌شود.

·     مشتری فرم مربوطه را بر پر می‌کند تا اطلاعات لازم برای عضویت مشتری جمع‌آوری گردد. این اطلاعات بعداً توسط اپراتورهای سیستم وارد بانک اطلاعاتی مربوطه خواهد شد.

·          کارت پلاستیکی مغناطیسی به مشتری تحویل داده می‌شود و از این پس هر بار خرید او ثبت می­گردد.

·         به هر کارت یک شماره واحد تعلق می‌گیرد و اولین خرید او هم در آن ثبت می­گردد.

·     امتیازات/تخفیفات مربوطه  بر حسب دفعات خرید یا میزان کل خرید، به مشتری تعلق می‌گیرد و در کارت او ثبت می‌شود، مشتری از امتیازات کسب‌کرده و جوایز احتمالی، از طریق پنل کارت و همچنین واحد خدمات مشتریان مطلع می‌گردد، مشتری در صورت استفاده از تمام یا بخشی از امتیازات خود، می‌تواند اعتبار کسب کند و به میزان اعتبارش خرید کند. همچنین مشتریان می­توانند در صندوقهای فروشی که مجهز به سیستم کارتخوان کارتهای خود هستند، موجودی خود را در هر زمان کنترل کنند.

·     خریدهای بعدی مشتری از محل امتیازات کسب شده در صندوقهای مشخص شده­ای، امکان پذیر است و مشتریان معمولاً توسط این صندوقها بدون صف می­توانند خریدهای خود را انجام دهند.

چرا و چگونه؟

برنامه وفاداری راه ‌حل کاملی است که برای فروشگاه‌های زنجیره‌‌ای داخل و خارج از کشور کارآیی دارد، این برنامه یک راهکار ITاست که به همراه مدیر/سرپرست برنامه قادر است وظایف متنوعی را انجام دهد. این برنامه به محض نصب شدن توسط تیم ما، قابلیت بهره برداری می‌یابد و می­تواند امور مدیریتی گوناگون را کنترل و نظارت ‌کند: ثبت عضویت جدید، گردش هر کارت، تنظیم و مانیتور کردن صدور کارت، دسترسی به صفحات مخصوص مشتری و غیره. چون این برنامه با نام تجاری شما ارائه می‌شود، یک ارتباط متقابل ما با شماست و برای کاربر نهایی، ما نا آشنا باقی خواهیم ماند. برای بدست آوردن برنامه وفاداری ما، نیازی نیست نرم‌افزار را بخرید یا امکانات IT آن را تهیه کنید، برنامه وفاداری گروه کارتهای اعتباری ایران بر اساس تعداد اعضاء و کارمزد واگذار می‌شود. این برنامه کلیة تحولات ماهانه یا خرید هر عضو جدید را به ساده­ترین شکل ممکن ثبت می‌کند، گروه ما می­تواند به هنگام پیاده‌سازی برنامة شما و به حداکثر رساندن کارآیی مدیریتی برنامة موجود، به عنوان یک پشتیبان فنی به کار آید، ما امکانات وفاداری را در اختیار شما قرار می­دهیم که قبلاً اجرا شده‌اند و دارای مشکلات اجرایی نخواهد بود و می‌شود ظرف یک هفته آن را عملیاتی نمود.

 


ثبت خرید

موفقیت برنامة وفاداری تا حد بسیار زیادی به صحت و کیفیت اطلاعاتی بستگی دارد که از فروشگاه­ها جمع‌آوری و ثبت می‌شود. راحتی و قابلیت اطمینان ثبت و انتقال اطلاعات در سیستم، معیار موفقیت یک برنامه و کاهش هزینه‌های مدیریتی است:

ثبت به وسیلة واحد خدمات مشتریان و دستگاه EFT-POS

·     مـا پیشنهاد می‌کنیم واحد خدمات مشتریان، استفاده از کارت وفاداری را ثبت کند، مشتری پس از خرید از صندوق، برگه مربوط به خرید خود را نزد واحد خدمات مشتریان برده و پرسنل آن با مهر نمودن فاکتور خرید مشتری، اطلاعات مربوط به خرید را به وسیله دستگاههای EFT-POSهمانند دستگاههای بانکی ثبت می­کنند. ترمینال­های POS  روشی است که از دیرباز در فروشگاه‌ها برای ثبت اطلاعات وفاداری مورد استفاده قرار می‌گرفته است، ترمینال POSکه برای دریافت وجوه نقد از طریق کارت بانکی به کار می‌رود، در اینجا می‌تواند به نرم‌افزاری مجهز شود که برای خواندن نوار مغناطیسی کارت وفاداری به کار می‌آید، سپس اطلاعات از طریق آن انتقال می‌یابد. ساده و یکنواختی سیستم و حفظ آن در کل شبکه، تمرکز واحد جمع‌آوری داده‌ها در فروشگاه یا در سطح دفتر مرکزی و غیره از مزایای بهره­برداری از این روش استدستگاه دو عدد قبص صادر می­کند که یکی به مشتری و دیگری نزد واحد خدمات مشتریان خواهد ماند تا بتوان در موقع لازم کنترلهای لازم را نیز انجام داد. درست در همان لحظه‌ای که جنس توسط مشتری خریداری می‌شود، اطلاعات خرید بلافاصله توسط این واحد ثبت می‌شود، سپس اطلاعات لازم به سیستم مدیریت مرکزی ارسال می‌شود و در پایگاه داده‌های اصلی ثبت می­گردد.

ثبت اینترنتی

·     برخی فروشگاه‌ها این امکان را دارند تا اطلاعات را بلافاصله از طریق اینترنت در پایگاه داده‌ها ثبت و ذخیره کنند، سیستم ما قادر است به وسیله اینترنت نیز اطلاعات خرید مشتریان را ثبت نماید، برای این منظور لازم است یک PCدر محل مشخص به طور دائمی به اینترنت وصل باشد، بدین ترتیب کارت وفاداری مجهز به نوار مغناطیسی است که به راحتی توسط کارت‌خوانی که به کیبورد کامپیوتر وصل است، خوانده می‌شود و هر بار استفاده از کارت، مستقیماً در پایگاه داده‌های اصلی ثبت می‌شود.

ثبت دستی عملیات

·     از آنجائیکه ثبت و استفاده از عملیات کارتهای وفاداری حداقل نیاز به زمان 24 ساعت برای تبدیل امتیاز به اعتبار دارد، می­توان اطلاعات خرید مشتریان را نیز ابتدا به صورت دستی ابتدا ثبت نمود و بعداً توسط اینترنت اطلاعات آنها را ثبت نمود و عملاً تفاوتی برای بهره­برداری مشتریان نخواهد داشت.

 


پایگاه داده‌های عضویت

پایگاه داده‌های عضویت، قلب هر برنامة وفاداری است. این پایگاه‌ داد‌ه‌ها برای رفع نیازهای ویژة برنامة وفاداری، طراحی شده است. فهرست کارهای اصلی که توسط برنامه وفاداری ما انجام می‌شوند، در زیر آمده است. گروه کارتهای اعتباری ایران می‌تواند با کمک تیمش و شما وظایف هرروزة زیر را انجام دهد و یا آن را برای نظارت، به یک مدیر در زنجیرة شما واگذار کند.

ثبت اطلاعات عضویت

مشتریان برای عضویت، فرم‌های مربوطه (اینترنتی یا کاغذی) را پر کنند:

·         برای درخواست‌هایی که روی فرم کاغذی پر شده‌اند، اعمال مدیریت شامل خواندن و ذخیرة موارد دریافتی، کپی‌گرفتن از درخواست‌ها، و غیره انجام می‌شود.

·     به محض این‌که مشتری فرم را در محل فروشگاه پر کرد، می‌توان یک کارت مغناطیسی به او تحویل داد. این کارت را می‌توان فوراً استفاده کرد و شمارة آن در فرمی که توسط مشتری جدید پر شده است، درج کرد.

·     فرم‌های اینترنتی به صورت خودکار اطلاعات را در پایگاه داده‌ها ثبت می­کند. به محض ورود اعضاء با شماره کارتی که هنوز اطلاعات آن وارد نشده است، فعال شده و اطلاعات وی را می­پرسد و در بانک اطلاعاتی درج میکند.

 

واردکردن جزئیات

این صفحه که در اختیار اپراتور مشخص شده در سیستم است و برای ثبت اطلاعات انفرادی طراحی شده است. برای مثال:

·         آدرس، نام و نام خانوادگی،

·         سایر آدرس‌ها (محل کار و ...)

·         تلفن، e-mail، فکس،

·        وضعیت شغلی (کار آزاد، تبلیغات، VIP، غیره)،

·        شرح:

-         تاریخ تولد، 

-         محل خرید،

-         دفعات خرید،

·  مکان توزیع و فروشگاه مربوطه (مدیریت بهبود در صدور کارت)،

·  حرفة دارندة کارت (طبقه‌بندی برای رتبه‌بندی بر مبنای جایگاه حرفه‌ای- اجتماعی)،

 


اطلاعات مدیریتی

برنامه وفاداری ما علاوه بر اطلاعات دریافتی در لحظة افتتاح حساب مشتری، اطلاعات دیگری را به پایگاه داده‌ها اضافه می‌کند:

·         تاریخ ورود به برنامه،

·         تاریخ صدور کارت،

·         وضعیت کارت: معلق، صادرشده، غیرفعال، فسخ‌شده، و باطل.

·         درجة کارت: آیا درجة کارت (نقره‌ای، طلایی، پلاتین و غیره) در برنامه منظور شده است،

·         تمام فعالیت‌ها در حساب مشتری، درج می‌شود: تاریخ، نوع فعالیت و پذیرنده آن، حضور احتمالی در لیست سیاه و غیره.

 

کارت‌ها

برنامه‌های وفاداری در فروشگاه­ها باعث می‌شود که اعضاء، صاحب کارت مغناطیسی شوند. این کارت موجب شناسایی اعضاء در هنگام مراجعه بعدی به فروشگاه می‌گردند. شناسایی با خواندن نوار مغناطیسی روی کارت صورت می‌گیرد. همچنین کارت فوق این امکان را فراهم می‌آورد که برند(نام تجاری) شما در زندگی روزمرة مشترکین حضور دائمی داشته باشد.

 

مراحل پردازش کارت:

·     کارت‌های وفادای را می‌توان با برجسته‌کاری روی کارت، برای افراد مختلف تهیه و شخصی سازی کرد. با کدگذاری در نوار مغناطیسی این کار انجام می­شود.

·         کارت‌های دیگر (نقره‌ای، طلایی، پلاتینی، غیره) را نیز می‌توان طبق سطح خرید مشتری، همزمان اداره کرد.

·     در صورتیکه شخصی­سازی پس از عضویت اتفاق بیافتد، می­توان موارد دیگری را در برجسته سازی لحاظ نمود. مانند: زبان، آقا/خانم و ...  که پس از آن، کارتها ارسال خواهند شد. این مورد معمولاً برای کارتهای اشخاص خاص در نظر گرفته می­شود.

·     در اکثر موارد طی مراجعه حضوری مشتری به فروشگاه، بلافاصله کارت در اختیارشان قرار می­گیرد. در این موارد، بر روی کارت فقط شماره درج می­شود و وقتی فرم‌های عضویت تکمیل می­شوند، اطلاعات شخصی در پایگاه داده ثبت می­شود.

 


امتیازها و پاداش‌ها

امتیازها با استفاده از اطلاعات جمع‌آوری‌شده در مورد سطح و نوع خرید اعضاء، به آنها تعلق می‌گیرد. تمام این امتیازها می­توانند تاریخ انقضاء داشته باشند. برنامة پاداش به مشتری این امکان را نیز می‌دهد که با استفاده از امتیازات جمع‌آوری‌شده، هدیة خود را بر اساس انتخاب شما مطالبه کند.

اعتبار امتیازات:

·     طبق معیارها از پیش‌ تعریف‌‌شده (دفعات کاربرد کارت یا میزان برداشت از آن و غیره) اطلاعات خرید به امتیاز تبدیل شده و به حساب مشتری اضافه می‌شود.

·     تمام اطلاعات مربوط به مشتری منظم و اصولمند در پایگاه داده‌ها ذخیره می‌شود به طوری که در نهایت می‌توان آن را به خود مشتری برگشت داد.

 

مزیت پاداش:

·         پاداش‌ها عوامل مشوق در برنامة وفاداری هستند.

·         پاداش‌ها به مشتری این اجازه را می‌دهند که هدایای خاصی دریافت کنند، مثلاً وقتی که تا سقف معینی خرید کردند.

·     برنامه وفاداری مـا کارایی مدیریت پرداخت به صورت پاداش را بالا می‌برد و مستقیماً توسط مدیر برنامة وفاداری/اپراتور تعیین شده مدیریت می‌شود.

·         پاداش‌ها، می­توانند طبق دو معیار پرداخت ‌شوند:

-     استفاده بیشتر از کارت:افتتاح فروشگاه جدید، استفاده از کارت در خارج از مواقع مورد انتظار، در ماه تولد/سالگرد ازدواج و غیره؛

-         میزان بیشتر استفاده:سقف معینی خرید با کارت، تعداد دفعات استفاده از کارت و غیره.

تاریخ پایان اعتبار:

·         تمام امتیازهای کسب شده، تاریخ مصرف انقضاء دارند که طبق معیارهای وضع‌شده در مرحلة پیاده‌سازی برنامة وفاداری تعیین می‌شود.

·         این امر باعث تسریع در خرید مشتری می‌شود و از خطر انباشتگی امتیازها جلوگیری می‌کند.

 


تقاضای پاداش:

·         تقاضای پاداش با برنامه وفاداری فوق برای رفع نیازهای هر نوع برنامه‌ای تطبیق دارد:

-         دسترسی به کاتالوگ هدایا، قبض (ووچر) یا هدیه،

-         امتیازها می­توانند به سایر اعتبارات تبدیل می‌شوند، مثلاً  اعتبار یک شرکت هواپیمایی و ... .

·          به محض پرداخت پاداش، امتیاز مربوطه از حساب کسر می‌شود و جزئیات آن ثبت می‌گردد.

 

 

 

 

 

ارتباط با مشترکین

کیفیت ارتباط با مشترکین عامل بسیار مهم در پیشبرد برنامة وفاداری است. با استفاده از اطلاعات مندرج در بانک اطلاعات مشتریان می‌توان شیوه‌های متنوعی را برای برقراری ارتباط با مشتریان به کار برد. مانند: SMSتبلیغاتی/موردی و یا مناسبتی برای مشترکین. تشکر از خرید مجدد مشتریان و ... . این کار با استفاده از بانک اطلاعاتی ایجاد شده در بستر برنامه و گزارشهای موجود به راحتی میسر خواهد بود. این برنامه یکی از اجزای تکفیک ناپذیر مدیریت ارتباط با مشتری CRM  است که تکمیل کننده فرایندهای تشویقی برای افزایش درآمد مجموعه­هاست.

صورت وضعیت امتیازات:

·         این معمول‌ترین شیوة ارتباط برقرارکردن در تمام برنامه‌های وفاداری است.

·     صورت وضعیت‌ها را می‌توان طبق فعالیت مشتریان فعال، در فواصل زمانی مشخص صادر کرد و برایشان ارسال کرد. در این صورت‌ وضعیت‌ها اطلاعات مقدماتی و اطلاعات مرتبط با محتوای برنامه درج شده است. البته این مورد در پنل اختصاصی اینترنتی برای هر کارت به صورت مجزا قابل نمایش است.

 


ارسال بسته­های پستی:

·         این بسته­ها معمولاً در مورد رخدادهای خاصی ارسال می­شوند: افتتاح فروشگاه‌ها، ایام ویژة تقویمی، غیره.

·         این بسته­ها را می‌توان به برخی مشتریان خاص طبق نوع و میزان عملکردشان نیز فرستاد.

 

ارتباط از طریق اینترنت:

·         افزایش دائمی آدرس‌های اینترنتی بدان معنی است که بخش اعظم ارتباط‌های کاغذی را می‌توان با e-mailجایگزین کرد.

·     گذشته از برتری و جذابیت اینترنت، این مزیت را دارد که کاربرد و کارکرد آن نیز آسانتر است. شما با استفاده از صفحه مدیریتی خود حتی میتوانید مشاهده کنید که کدام عضو وارد صفحه شخصی خود شده است.

·     اینترنت به مشتریان امکان می‌دهد حساب امتیازات خود را بررسی کنند و تا مادامی که آنلاین هستند، پاداش خود را مطالبه نمایند. توانایی بالقوه انتقال امتیازات به دیگر اعتبارات جانبی به خوبی با این وسیلة ارتباطی امکان‌پذیر است.

 

تشویق برای توزیع و تبلیغ کارت در میان فروشندگان خودمان

این طرح معمولاً برای تشویق کارکنانی در نظر گرفته می‌شود که در واقع موفقیت برنامة وفاداری را آنها تضمین می‌کنند. پخش کارت به شدت تحت تأثیر شیوة ارائة کارت به مشتریان در حین خرید از فروشگاه است. این طرح معمولاً زمانی شامل حال یک کارمند می‌شود که مشتری تازه‌ای به شبکة خدمت بپیوندد.

 


ثبت اطلاعات توسط فروشنده:

·     وقتی تقاضای تازه‌ای از یک مشتری جدید به شکل فرم کاغذی به دست می‌رسد، میتواند جزئیات فروشگاه و شخص فروشنده در آن درج شود. این بدان معنی است که جدولی از لیست کارکنان وجود دارد که مرتب به روز می‌شود و در آن اسامی کارکنانی که می‌روند و می‌آیند ثبت می‌شود و می­توان مشاهده نمود که کدام فروشگاه و یا فروشنده در این زمینه فعالتر بوده است.

آمار صدورکارتهای امتیازی در فروشگاهها:

·     این به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از آن، برای هر فروشگاه، فرآیند پاداش دادن را کنترل و مدیریت کنید. مسلماً هر چه اطلاعات بیشتری از مشتریان جدیدتری برای شما جمع آوری گردد، شما موفق­تر خواهید بود.

 

تشویق‌ برای فروشگاهها:

·     پاداش‌هایی مثل ووچر هدایا. این رسیدها را می‌توان به صورت خودکار وقتی که امتیازات ارایه شده به حدنصاب رسید یا در صورت تقاضای دارندة آن، هر طور که مایل باشد، صادر کرد. در مورد دوم، صورت وضعیت امتیازها می­تواند به طور دوره‌ای برای فروشگاه فرستاده ‌شود تا از عملکرد و میزان امتیازات اهدایی خود مطلع باشد.

·     رقابت در فروش: رقابت طی یک دورة زمانی محدود سازماندهی می‌شود و از فروشگاههای پاداش‌گرفته‌ای تشکیل می‌گردد که طی زمان مشخص‌شده به هدف تعیین‌شده دست پیدا کردند. اطلاعات امتیازات اعطائی روشی برای تخصیص پاداش‌هاست.

 


تنظیم برنامه و مدیریت آن

یکی از مزایای برنامة وفاداری گروه کارتهای اعتبار ایران  آن است که مدیر برنامه در زنجیرة فروشگاهها، متصدی امور می‌شود و آزادی بیشتری برای دخالت در امور و نظارت بر آن دارد. تنظیمات فنی برنامه وفاداری، امکان دسترسی امن به تنظیمات اصلی و فعالیت‌های برنامه را فراهم می‌کند و به کمک آن می­توان بر تمامی فروشگاه­ها نظارت نمود.

 

تنظیمات:

·         فروشگاه‌ها:جزئیات، دسته‌بندی، نشانة گروه و غیره

·         تنظیم اولیه:ارزیابی و تعیین امتیازات واگذارشده.

·         ورود به سیستم:داشتن رمز عبور و دادن حق دسترسی به برنامه برای کاربران مختلف

·         پاداش‌ها:

-         تاریخ پرکردن فرم و فروشگاه مربوطه،

-         صدور یا عدم صدور مجدد صورتحساب برای فروشگاه،

-         راه‌اندازی سیستم: با خرید، یک رویداد و غیره،

-         ضریب تکاثر برای عایدی‌های اصلی، حدنصاب فروش، غیره

 


مدیریت:

·         پایگاه داده‌های عضویت:ایجاد یا اصلاح پایگاه داده‌ها.

·      خرید:امکان بررسی میزان استفاده از کارت و تغییرات احتمالی. این گزینه، در سطحی محدود، در اختیار افراد مجاز در بخش خدمات مشتری است.

·         مدیریت صورت حساب:صورت حساب فروشگاه‌ها را می‌توان برای امتیازاتی که به مشتریان تعلق گرفته است (به هنگام استفادة آنها از کارت) بررسی کرد.

·         آمار و ارقام:آمار و ارقام را می‌توان هر موقع، از طریق رابط مدیر در اینترنت، مشاهده کرد:

-         تعداد مشتریان فعال،

-         ارقام کلی و جزیی مربوط به فروش،

-         جزئیات امتیازات اصلی و پاداش‌ها تعلق‌گرفته به ازای هر فروشگاه،

-         سابقة صورت حساب، غیره.

 


گزینه‌های فنی

برای انجام امن و پویای انواع کارکردهای مورد نیاز جهت مدیریت وفاداری فروشگاههای زنجیر­ه­ای، برنامه وفاداری گروه ما این امکان را به شما می‌دهد که گزینه‌های فنی مناسب و صحیحی را انتخاب نمایید:

·         این محصول تحت برنامه نویسی سوئچینگ­های استاندارد دریافت و پرداخت تهیه شده و بر روی سرورهای مرکزی اجرا می­شود.

·     برنامه وفاداری به صورت یک بسته آماده در دسترس است و از مراکزی در اینترنت که تحت کنترل مهندسین مجرب است، استفاده می‌کند.

·         مرکز سرورها طبق استانداردهای قانون، کاملاًامن (SSL)است.

مزایای برنامه وفاداری مـا

این برنامه مزایای بی‌نظیری را برای توسعة وفاداری مشتری در عرصة فروشگاهی فراهم می‌آورد:

راه‌حل امتحان‌شده

·     گروه مـا حداقل به مدت پنج سال است که برنامه‌های وفاداری مختلفی را مدیریت می‌کند، بنابراین بسیاری از راهکارهای وفاداری در سطح گسترده‌ای را برای اجرای برنامة وفاداری مورد آزمون قرار داده است، برنامه وفاداری گروه کارتهای اعتباری ایران محصولی است که مزایای این تجربه را به شما نشان می‌دهد.

راه‌حل باصرفة اقتصادی

·     برای استفاده از برنامه وفاداری گروه کارتهای اعتباری ایران نیازی به خرید سخت‌افزار یا نرم افزار نیست، پرداخت هزینه­های ماهانه بر اثر گردش مالی(کارمزد)، باعث پرداخت هزینه در اثر رشد تعداد مشتریان و میزان خرید آنها در طی ماه می‌شود. بنابراین، داشتن پایه‌ای قوی به همراه فعالیتی نه چندان زیاد، هزینة کمی برای شما در بر دارد و وابسته به افزایش درآمد شماست.

 

.